Facebook sayfası yanıt vermiyor

Yanlızca facebook sayfamı açtığımda facabook sayfam ve virüs programım güncel olduğu halde ve de bütün gözatma geçmişim en baştan beri silindiği halde daha evvel sorunsuz çalışan facebook sayfam, biraz çalıştıktan sonra yanıt vermiyor hatası yazıyor ve sayfam donuyor. Sayfamı yeniliyorum ve de başka sitelerden facebookuma giriş yapıyorum sorunum aynı şekilde devam ediyor ve donuyor. Yardımlarınıza şimdiden teşekkürler. Bu sorun google, msn ve diğer sayfalar için geçerli değil. Yanlız facebook sayfam için geçerlidir.

alyakut alyakut (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Facebook sayfası yanıt vermiyor sorunu için daha önce yazılan Facebook virüsleri için genel öneriler mevcut. Aşağıda vermiş olduğum bağlantıya giderek çözüm önerilerine uygulayabilirsiniz. Özellikle tarayıcınız ile ilgili olan önerileri mutlaka uygulayın. Sorunun devam etmesi durumunda yine buradan belirtebilirsiniz.

    Facebook virüsü nasıl temizlenir?

    brsozl brsozl (1961)