Facebook şifremi kaydetmiyor

Merhaba arkadaşlar,

Google Chrome kullanıyorum. Facebook'a giriş yaptığım zaman Google Chrome şifremi kaydetmiyor. Diğer sitelere giriş yaptığımda Parolanızı kaydedeyim mi diye soruyor fakat Facebook'ta sormuyor.

Bunu nasıl düzeltirim?

ceyda ceyda (312)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Yöntem 1:

    1. Facebook'a girin.
    2. Kullanıcı adı ve şifre boşken giriş yapı tıklayın.
    3. Girdiğin e-posta adresiyle kayıtlı bir hesap bulunmamaktadır.  diye uyarı alacaksınız.
    4. Bu ekrana kullanıcı adı ve şifrenizi girin. Chrome kullanıcı adınızı ve parolanızı kaydedeyim mi diye uyaracaktır.

    Yöntem 2:

    Google Chrome tarayıcınızı resetletleyebilirsiniz.

    Chrome nasıl resetlenir? Varsayılan ayarlar nasıl geri yüklenir?

    mavibilgisayar mavibilgisayar (562)
    10 yıl önce cevaplandı

    • ilginiz için çok teşekkür ederim. Sorun 1. yöntem ile çözüldü. ceyda 10 yıl önce