Facebook'ta birisini aratınca bildirim gider mi?

Facebook'ta birini arattığımda o kişiye bildirim gidiyor mu?

Ya da Facebook'ta birinin profiline baktığımda profiline baktığım kişiye bildirim gidiyor mu?

alivecan alivecan (337)
9 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Facebook'ta birini arattığımda o kişiye bildirim gidiyor mu?

    Hayır, gitmez. Arattığınız kişiye herhangi bir bildirim gitmez.

    Facebook'ta birinin profiline baktığımda profiline baktığım kişiye bildirim gidiyor mu?

    Birinin profiline baktığınızda o kişi profilinin görüntülendiğini anlamaz. O kişiye bildirim gitmez.

    sedapekmez sedapekmez (624)
    9 yıl önce cevaplandı

      Bildirim Gitmez Henüz Öyle Bir Uygulama Yok...

      gokceakustik gokceakustik (1)