Facebook’ta bulaşmış virüs sayfaları nasıl silinir?

Facebook’ta bulaşmış virus sayfalarını nasıl silebiliriz?

Hesabıma facebook virüsü bulaştı ne yapmalıyım?

esty esty (-48)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Aşadaki adımları izleyin:

    1. Facebook profilinize giriş yapın (Loggin).
    2. Facebook profilinize giriş yaptınız zaman sol taraftakı Sayfalar tıklayın.
    3. Daha sonra yukarıdakı sağ tarafta Ayarlar seceneğine basın.
    4. Ayarlar kısmına bastıktan sonra scroler le sayfanın en aşakı kısımlarına inin ve Sayfaları kaldırmak seceneği tam sag tarafındaSayfayı silin e basın.
    5. Daha sonra size emin oldunuzu silmek istedinizi sorucaktır OK veya EVET basın.
    6. Tebrikler arkadaşlar başarıyla Facebook’ta bulaşmış virus sayfalarını silmiş oldunuz

    esty esty (-48)