Facebook'ta gönderilen arkadaşlık isteği iptal etme

Facebook'ta yanlışlıkla birine arkadaşlık isteği gönderdim. İptal etmem gerek.

Facebook'ta gönderilen arkadaşlık isteklerini nasıl iptal edebilirim?

Facebook'ta gönderdiğim arkadaşlık isteklerimi nasıl görebilirim?

EceKoc EceKoc (834)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Facebook'ta gönderilen arkadaşlık isteklerini görmek için, Facebook'ta gönderilen arkadaşlık isteklerini iptal etmek, temizlemek için aşağıdaki adımları takip ediniz.

    1. Facebook'ta arkadaş simgesini tıklayın. Bu simge altındaji Arkadaşını Bul seçeniği tıklayın.

      Facebookta arkadaşlık isteklerini topluca iptal etmek - Arkadaşını bul

    2. Açılan sayfada Gönderilen İstekleri Gör linkini tıklayın.
      Facebookta arkadaşlık isteklerini topluca iptal etmek - Gönderilen istekler
    3. Açılan yeni sayfada daha önce göndermiş olduğunuz tüm arkadaşlık isteklerini görebilirsiniz.
      Facebookta arkadaşlık isteklerini topluca iptal etmek- gönderilen istekleri iptal etme
    4. Açılan bu sayfada Arkadaşlık İsteği Gönderildi  butonunun üzerine geldikten sonra, İsteği İptal Et seçeneğine tıklayın.
    EceKoc EceKoc (834)