Facebook'ta resim, durum ve konumda yapılacak etiketleme limiti kaç kişidir?

Facebook'ta resme en fazla kaç kişiyi etiketleyebilirim?

Facebook'ta duruma en fazla kaç kişiyi etiketleyebilirim?

Facebook'ta konuma en fazla kaç kişiyi etiketleyebilirim?

pelinny pelinny (863)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Facebook'ta etiketleme yaparken bazı limitler vardır. Bu limitler doğrultusunda en fazla etiketleme yapabileceğiniz rakamlar şunlardır:

    Facebook'ta bir  resme en fazla 50 kişiye kadar etiketleyebilirsiniz.

    Facebook'ta duruma en fazla  10 kişiye kadar etiketleyebilirsiniz.

    Facebook'ta konuma en fazla  20 kişiye kadar etiketleyebilirsiniz.

    pelinny pelinny (863)