facebook taki benden bağımsız beğendin sayfalarından nasıl kurtulurum

facebook her defasında benden bağımsız birçok sayfayı beğeniyor ve takıp ediyor. bazılarını hiç silemiyor ve şikayet edemiyorum nasıl kurtulurum?

tevekkul tevekkul (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Öncelikle merhabalar ;

    Bu beğenmelere neden olan şey bir tür virüs veya beğendirme uygulamasıdır yapmanız gerekenler şunlar

    1- Ayarlara gelin

    2- Uygulama ayarlarına tıklayın

    3- Ve ilk defa karşılaştığınız tüm uygulamalrı kaldırın

    NOT ; Bu uygulamalar genelde HTC, Sony Xpreia, Spofity ,Hulu oluyor :)

    Olucağını umuyorum iyi günler.!

    bcaggul bcaggul (117)
    9 yıl önce cevaplandı

    • merhabalar dediğinizi yaptım Ayarlar- uygulamalardan baktım ama beğenileri bırakabileceğim bir yer göremedim engelleme kısmına da o sayfaların adını yazdım ama çıkmıyorlar maalesef mesela Kadir Çelik diye birisini takıp ediyorum gözüküyor takıpi bırakıyorum fakat yine gelıyor bunun gibi bi sürü kişi tevekkul 9 yıl önce