Facebook videolar otomatik açılıyor

Facebook sayfamda videolar otomatik olarak açılıyor ne yapmam lazım?

utkubayat utkubayat (885)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Facebook son güncellemesiyle birlikte bu seçeneği otomatik olarak aktif hale getirmiştir. Videoların otomatik olarak açılmasını engellemek için aşağıdaki adımları uygulayınız.

    1. Öncelikle sağ taraftaki ok işaretine basınız ve Ayarlar deyiniz.
    2. Açılan ekranda sol menüden "Videolar"ı seçiniz.
    3. Daha sonra sağ tarafta Video Ayarları açılacaktır. Oradan "Videoları Otomatik Oynat" seçeneğini Kapalı hale getiriniz.

    Bu işlemin ardından videolar otomatik olarak açılmayacaktır.

    utkubayat utkubayat (885)