Facebookda videolarda takılma

facebookda  özellikle sitede biraz kaldıktan sonra takılmalar oluyor seste bir takılma yok sadece görüntüde kayma gibi takılmalar oluyor

mehmetozcan18 mehmetozcan18 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bunun birkaç sebebi olabilir.Öncelikle bu durumu yalnızca facebook da mı yaşıyorsunuz.Yoksa sadece belirli bir tarayıcıda mı yaşıyorsunuz.Mesela Chrome de bu sorun varsa Mozilla,Opera veya Internet Explorer de de aynı mı?

    Bu yaşanılan durumların çözüm yolları genelde şunlar oluyor.

    • Tarayıcı ayarlarını sıfırlama.(Bu sayede tarayıcı üzerinde zararlı eklentiler kaldırılacak)
    • Bilgisayarda gereksiz ve zararlı virüs,reklam yazılımlarını temizleme.

    Tarayıcıları sıfırlamak için;

    Tarayıcı ayarlarını sıfırlamak için tarayıcılara göre değişebiliyor.

    Google Chrome nasıl sıfırlanır tıklayın.

    Mozilla nasıl sıfırlanır tıklayın.

    Bilgisayarda gereksiz ve zararlı virüs,reklam yazılımlarını temizlemek için;

    AdwCleaner ve Malwarebytes yazılımları ile bilgisayarınızı taratabilirsiniz.

    Malwarebytes nedir, nasıl kullanılır? (tıkla)

    Adwcleaner nedir, nasıl kullanılır? (tıkla)

    ismailsarp ismailsarp (6010)