facebookta mesajlaşma

facebookta 1 ay kadar önce bazı mesajlar sildim onları geri almak istiyorum bunun bi çözümü varmı?

kadirozdemir09 kadirozdemir09 (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Facebook'ta silinen mesajları geri almanız mümkün değil. Daha önce arşivlediyseniz geri alabilirsiniz. Onun dışında facebook'ta silinen mesajları geri almanın bir yolu yok.

    Internette bununla ilgili bazı programlar görebilirsiniz bunlarım tamamı virüstür. O sebepten dikkatli olmanızı öneririm.

    cemkara cemkara (4215)
    9 yıl önce cevaplandı

      peki mesajlarının aynısı gönderirilen kişiye gidiyor o hesaptan bişey yapılamazmı?

      kadirozdemir09 kadirozdemir09 (1)