facebookta mesajlaşma

bazı önemli mesajlarım silindi arşivimdede yok geçen sorduğum soruda şu cevap geldi

'Eğer konuştuğunuz kişi konuşma geçmişini silmediyse, bu kişiden konuşma geçmişinizi size yollamasını isteyebilirsiniz.'

konuştuğum kişi konuşma geçmişini silmemiş şimdi geçmişimi bana yollamasını nasıl sağlarım bana tarif edermisiniz?

kadirozdemir09 kadirozdemir09 (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Merhabalar facebook üzerinden konuşma geçmişini bir başka kişiye yollamak gibi bir özellik yoktur. İyi akşamlar

    bcaggul bcaggul (117)
    9 yıl önce cevaplandı

      Konuştuğun kişi geçmiş konuşmaları kopyala yapıştır yaparak sana text (metin) dosyası olarak gönderebilir. Gönderme aracı ise e-mail olabilir mesela. Veya yine Facebook'tan mesaj şeklinde..

      Bir başka yolda konuşma geçmişleri açık haldeyken ekran resmi/resimleri alınarak gönderilebilir.

      En basit yollar bunlar olmalı.

      temmuz temmuz (12505)