Facebookta silinen mesajlar geri getirilebilinir mi ?

Facebookta  silinen  mesajlar   geri  getirilebilinir mi ?

mat7 mat7 (341)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Facebook'ta silinen mesajlar geri getirilemez. Bunun sebebi, facebook mesajları telefonda veya bilgisayarda saklanmaz. Facebook sunucularında saklanır. Bu sebepten Facebook mesajlarını silerseniz mesajları bir daha geri alamazsınız.

    Internette bazı yöntemlerde Facebook silinen mesajları geri alma yöntemi olarak anlatılıyor. Fakat bunların tamamı cahilce ve bilgisizce yapılan paylaşımlar. Daha önceden arşive mesajları taşıdıysanız bu mesajları geri alabiliyorsunuz. Ama adı üstünde arşive taşınan mesajlar, silinen mesajlar değil.

    Pek çok site bu saçma sapan arşive taşınan mesajları geri getirmeyi silinen mesajları getirmek olarak anlatıyorlar.  Bunlarla uğraşıp boşuna vakit kaybetmeyin.

    murat murat (12492)
    7 yıl önce cevaplandı

    • Çok teşekkürler bilgi verdiğiniz için. mat7 7 yıl önce