Facebookta silinen mesajları geri getirme

Facebook''ta yanlışlıkla mesajları sildim. Facebookta silinen mesajları nasıl geri getirebilirim? Facebookta silinen mesajları geri getirmenin bir yolu var mı? Facebook'ta silinen mesajları bulmanın bir yöntemi var mı?

pelinny pelinny (863)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Facebookt'a silinen mesajları geri getirme, Facebookta silinen mesajları görme gibi başlıklara sahip yazıların tamamı sizi aldatmaya yöneliktir.

    Facebookta silinen mesajları nasıl geri getirebilirim? Facebookta silinen mesajları geri getirmenin bir yolu var mı? Facebook'ta silinen mesajları bulmanın bir yöntemi var mı?

    Bu soruların tamamının cevabı hayırdır. Facebook'ta silinen mesajları geri getiremezsiniz. Eğer mesajları silmeden önce arşive taşımadıysanız facebookta silinen mesajları geri getirmenin bir yolu yoktur.

    Size silinen mesajları geri getirmeyi vaad eden programlarsan ve sitelerden uzak durun. Bunların tamamı yalan yanlış bilgiler vermektedir.

    Facebook mesajlarını arşivlemeden sildiğinizde mesajlar kalıcı olarak silinir. Bu sebepten bir yazılım veya eklenti silinen mesajları geri getiremez.

    Facebook mesajları Facebook sunucularında tutulduğu için Faceboo sunucuları üzerinden silinir. Dolayısı ile silinen dosyaları geri getirecek bir programın olması mümkün değildir.

    Facebookta mesajların silinmesi bilgisayarınızdaki dosyaların silinmesinden farklıdır.

    Sonuç olarak  Facebookta silinen mesajları geri getirmenin bir yolu yoktur. Facebookta silinen mesajları geri getirmez veya kurtaramazsınız.

    pelinny pelinny (863)
    9 yıl önce cevaplandı

    • pelin hanım çok teşekkürler, neredeyse diğer sitelerde yazılanlara inanıp bilgisayarıma virüs bulaştırıyordum. ceyda 9 yıl önce