facebookta silmiş oldugum mesajları nasıl geri göre bilirim

fecabook hesabım da silmiş oldugum mesajları ve fotografları nasıl geri alabilirim yardımlarınız için teşekkürler

kullanici865585 kullanici865585 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Facebook Silinen Mesajları Geri Getirme - Video anlatımı (tıkla)

    Birde ilgili konuda bir uzmanım.net konusu mevcut. Altta bu linkide paylaşıyorum:

    Facebookta silinen mesajları geri getirme (tıkla)

    Videolu anlatımda Facebook'ta silinen mesajlar geri getirilibiliyor ama uzmanım.net'te ise tam tersine bu mümkün olamıyor. Bunlardan hangisinin doğru olduğunu videoda anlatılanları uygulayıp tecrübe ederek kendin görebilirsin.Belki her ikiside doğrudur ama videolu anlatımda "önceden arşiv kayıtlı olma şartı" belirtmesi unutulmuş veya atlanmış olabilir. Sonucu sen kendi tecrüben sonunda görerek yine bu konu altında başkalarınında bilgilenmesi maksatlı olarak paylaşırsın artık.

    temmuz temmuz (12505)