Facebookum çalındı ve hotmailimin şifresini hatırlamıyorum

Facebook hesabımı kurtarmak için ne yapabilirim?

taha17 taha17 (91)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    facabook hesabınıza bağlı e-posta hesabınıza giriş yapabiliyorsanız şifrenizi hatırlamasanızda

    kurtarabilirsiniz facebook sayfanıza girin şifremi unuttum sekmesine tıklatın ve e-postanıza

    bir kod gelecektir o kodla facebook hesabınıza girersiniz e-posta hesabnızada giremiyorsanoz ilk hesabınızı

    açarken kaydettiğiniz telefon numarasını hatırlıyorsanız şifremi unuttum sekmesini tıklatın şifrenizi isteyin

    o şekilde e-postanıza girin sonrasını yukarda anlattım  e postanızada hiç bir şekilde giremiyorsanız

    artık yapacak birşey yok başka sitelerdeki şifre kırrma palavralarınada inanmayın öyle birşey yok

    candan candan (4301)
    7 yıl önce cevaplandı

      Facebook şifrenizi unuttuğunuzda, size şifreyi yenilemek için birkaç seçenek sunar.Bunlar arasında SMS bildirimi (önceden telefon eklendi ise), e posta gönderimi.. Bunlar size sunulan seçenekler, bunlar sizin işinize yaramadı ise Bunlara artık erişimin yok mu? bağlantısını tıklayın. Burada size yeni bir e posta adresi sunacak.İleri ki aşamaya geçtiğinizde size güvenlik sorusu soracak.Bunu doğru bilebilirseniz tekrar sıfırlama imkanınız olacak.Ayrıca sizden hesabı kanıtlamak için başka bilgiler de isteyebilir.Herhangi birini doğru yaptığınızda facebook siz olduğunu anlayıp şifreyi yenilemeye izin verecektir.

      Ancak yukarıdakilerden hiçbiri işinize yaramaz ise malesef hesabını kurtarmanız mümkün değil.Soruları yanlış bildiğinizde facebook.com sizi hesabı çalmaya çalışan biri zanneder ve yenileme yaptırmaz.

      ismailsarp ismailsarp (6010)