Failed to load ffmpeg.dlll hatası

Videoları açmak istediğimde ffdshow hatası alıyorum. Hata tam olarak şöyle ffdshow error / Failed to load ffmpeg.dll

ffdshow error / Failed to load ffmpeg.dll hatasının çözümü nedir?

burak1234 burak1234 (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Failed to load ffmpeg.dll hatasının sebebi eksik Codec'tir bunu çözmek için  bir codec paketi yükleyebilirsiniz.

    K-Lite Codec Pack Full sorununuzu çözecektir. K-Lite Codec Pack Full buradan indirebilirsiniz. Codec paketini  yüklediğinizde Failed to load ffmpeg.dll hatası sorunu çözülecektir diye düşünüyorum.

    Ayrıca bu tür codec sorunu yaşamamak için BS Player yerine VLC player gibi bir yazılım kullanabilirsiniz.

    VLC player bilinen tüm videoları sorunsuzca oynatır.

    VLC player'i buradan indirebilirsiniz.

    cemkara cemkara (4215)