Fallout 3 Çalışmayı Durdurdu Hatası Nasıl Çözülür ?

Merhaba arkadaşlar Windows 8.1 Pro kullanıyorum

Sistem özelliklerim:http://hizliresim.com/ZdypEg

Oyunu önceden oynuyordum fakat bilgisayarıma format atmam gerekiyordu.Win8.1 kurdum ve driverleri güncelleştirdim.Oyunu kurup açtım ve New Game e tıkladım.Oyun yüklenirken çalışmayı durdurdu , sonra defalarca denedim.G4WL yükledim sonra G4WL DİSABLER kullanarak açtım gine aynı hatayı verdi.Yardımcı olursanız sevinirim.

alperklnc411 alperklnc411 (6)
7 yıl önce sordu

  • açıklamalı sorunuz için size puan verdim candan 7 yıl önce

Toplam 1 Cevap

1) oyun dosyalarında eksik dosyalar olabilir orjinal olmasına dikkat edin

2 ) Microsoft .NET Framework 4.5 kurulmamış olabilir. Buradan indirebilirsin.

candan candan (4301)