FİDYE VİRÜSÜ BULAŞTI BÜTÜN DOSYALARIM .cdmx UZANTISI OLDU ÇÖZÜM BULAN VARMI ?

dosyalarımın hepsi .cdmx uzantısı oldu başına gelen olupda çözen arkadaş var ise yardımcı olabilirmi?

eksipc eksipc (1)
4 ay önce sordu

    Toplam 3 Cevap

     STOP (Djvu) Ransomware dosyalarını şifreyelen fidye virüsü. .cdmx uzantısı da bugün itibarıyla bilinen bir çözümü yok. Yani şifreli dosyalar eğer online key ile şifrelendiyse bunlar çözülemez. Offline Key ile şifrelendiyse ilerde çözüm bulunabilir.

    Yapabileceklerin burada anlatılıyor:  Bilgisayara Stop (DJVU) fidye virüsü bulaştığında yapılması gerekenler

    murat murat (12492)
    4 ay önce cevaplandı

      Araştırdığıma göre offline key ile şifrelenmiş.

      eksipc eksipc (1)
      4 ay önce cevaplandı

        ayni virus banada bulasti id t1 ile bitiyorsa ofline oluyor diye okumustum bir makalede ama onerilen uygulama ile tarattigimda  cdmx icin yeni nesil uzanti hatasi verdi. dosyalari silmeden uzun bir sure bu uzanti icin destek bekleyeceğiz sanırım

        mustafayeni mustafayeni (1)
        4 ay önce cevaplandı

        • Ben de aynı sorunu yaşıyorum sizde bir gelişme var mı çözen olursa lütfen yazsın kullanici228397 3 ay önce