filmlere aynı anda iki altyazı eklemek

arkadaşlar merhaba öncelikle.Ben fazlasıyla film izleyen bir insanım bu sırada  inigilizcemide geliştirmek için filmi hem türkçe hem ingilizce atlyazı ekleyerek izlemek istiyorum birisi altta biris üstte veya ikiside  altta olabilir acaba bunu nasıl yapabilirim yardım edermisiniz.

hcy043 hcy043 (7)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bs player senin istediğini yapıyor , ilk önce bsplayerin türkçe sürümün indir ardından sağ tık –> altyazılar –> altyazıları çevrimiçi kontrol et diyerek uygun altyazıyı indirebilirsiniz.Daha sonra yine altyazılar sekmesinden birincil ve ikincil altyazıyı seçerek izlemeye başlayabilirsiniz.

    dyildiz dyildiz (183)