Firefox tarayıcımdan virüs bulaşmış mıdır ?

Merhaba, 1 hafta oldu yeni sistem topladım, lisanslı windows 10 pro kullanıyorum, bugün istem dışı virüslü olduğunu düşündüğüm bir linke tıkladım fakat beyaz ekrandayken sayfa tam yüklenmeden sekmeyi kapattım, herhangi bir virüs bulaşma ihtimali var mıdır ?

wolyo wolyo (5)
3 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Bulaşma ihtimali var, aşağıda ki programları indirip taratma yap. Sisteminin güvenliğine önem veriyorsan Internet security kullan.

    hydra hydra (3802)
    3 yıl önce cevaplandı

      Bilgisayarını adwcleaner ile taramanda fayda var eğer sitenin virüslü olduğunu düşünüyorsan.

      Adwcleaner nedir? Adwcleaner nasıl kullanılır?

      darkcrak darkcrak (5170)
      3 yıl önce cevaplandı

        Peki onun dışında bulaşma ihtimali nedir?

        wolyo wolyo (5)
        3 yıl önce cevaplandı

        • Çok az cçvar bulaşsa bilr çok kolay bir şekilde silinebilir endişelenme, alt tarafı reklam virüsü. hydra 3 yıl önce