Flash Player Yüklemek İçin Yeterli Ayrıcalık

Merhaba, flash player yükleyemiyorum. "kullanıcının adobe flash player yüklemek için yeterli ayrıcalığı yok" diye sürekli hata veriyor. (Yani parasını benim verdiğim bi alet bana ayrıcalığın yok diyo :D) Şaka bi yana facebook sayfasındanda yazmıştım ama sonra burdan yazmak istedim.
İşletim sistemi win7. internet explorer, firefox, chome hepsinde denedim yönetici olarak çalıştır vs. yaptım hep ama olmuyor bir türlü. Yardımlarının için şimdiden teşekkür ederim.

ccuneyt13 ccuneyt13 (1)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Offline yüklemeyi deneyebilirsiniz, size uygun olan Flash player'i indirin ve indirdiğiniz dosyayı sağ tuşila tıklayın ve Yönetici olarak çalıştır seçin.

    Flash Player for ActiveX (Internet Explorer)

    Flash Player Plug-in (Diğer tarayıcılar)

    Hâlâ Flash Player Yüklemek için yeterli ayrıcalığınız yok hatası alıyorsanız temiz yükleme yapmayı deneyebilirsiniz, çoğu zaman sorunu çözecektir.

    1. Flash Kaldırma aracını indirin.
    2. Tüm tarayıcı pencerelerini kapatın ve Flash Kaldırma yazılımını çalıştırın.
    3. Kaldırma işlemi bittiğinde bilgisayarınızı yeniden başlatın.
    4. Aşağıdaki klasörleri silin:
      C:\Windows\system32\Macromed\Flash
      C:\Windows\SysWOW64\Macromed\Flash (64 bit sistemler için)
      %appdata%\Adobe\Flash Player
      %appdata%\Macromedia\Flash Player
    5. 32 bit işletim sistemi için C:\Windows\system32 yolunu 64 bit sistemler için C:\Windows\SysWOW64\ yolunu kontrol ederek
      FlashPlayerCPLApp.cpl
      FlashPlayerApp.exe
      dosyalarının silinmiş olduğundan emin olun

    Yükleme işlemini yeniden başlatın.

    hakan hakan (15409)
    10 yıl önce cevaplandı

    • Flash kaldırma aracını yükledim ve ardından listelediğiniz işlemleri adım adım yaptım ve sayenizde bu kez yüklendi. Çok teşekkür ederim ilgi alakanıza. Saygılar ccuneyt13 10 yıl önce
    • Sorunun çözülmesine sevindim Cüneyt Bey, sizden ricam, benim cevabımın yanında bulunan Çek işaretini tıklayarak çözüm olarak kabul etmeniz. Çok teşekkürler. hakan 10 yıl önce