Format attıktan sonra dosyaları geri getirme

Arkadaşlar öncelikle merhaba . Benim pc de ben küçükken  bisey olmuştu win 10 kullanıyordum , format attırmak zorunda kaldik aradan baya zaman geçti . Baya resimler videolar vardı . Onları nasıl geri getirebilirim . Cidden çok ihtiyacım var manevi olarak . Ne kadar gerekiyorsa  da veririm ne olursa olsun yardımcı olun lütfen

furkansamet furkansamet (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Bilgisayarına format attıkdan sonra silinenleri geri getirmek mümkün. Altdaki linkden hem çözüm videosuna hem de çözüm makalesine gide bilirsin

    Çözüm makalesi : Format attıktan sonra önceki dosyaları nasıl kurtarırım, silinen dosyalarımı nasıl geri getiririm?

    Recuva nedir? Recuva nasıl kullanılır?

    Çözüm videosu : Recuva nedir? Nasıl kullanılır?

    darkcrak darkcrak (5170)
    4 yıl önce cevaplandı

      Sana önerim bu çözüm: Formatlanmış diskten veri nasıl kurtarılır?

      Bizzat denedim ve pek çok veri kurtarmışlığım var. Özellikle format sonrasında diskten resim video kurtarmak istiyorsan kullanabileceğin en iyi ücretsiz veri kurtarma yazılımı.

      hakan hakan (15424)
      4 yıl önce cevaplandı

        1.yanıt eren kişinin dediğini yaptım bulamadım . 2. olanı deniyorum lütfen yardımcı olun

        furkansamet furkansamet (1)
        4 yıl önce cevaplandı

        • Dediğim önerinin tamamlanmasını bekle. hakan 4 yıl önce