Format nasıl atılır??

merhaba. bilgisayarımda kasmalar yaşıyorum ve format atmak istiyorum. daha önce hiç format atmadım bilgisayara. işletim sistemi windows 10 ve format atsam hala windows 10 olarak kalır mı??

toprak34 toprak34 (2026)
7 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    daha önce format atmayı detaylı anlatmıştım konuya gidin

    candan candan (4301)
    7 yıl önce cevaplandı

      Windows 10 işletim sistemlerinde sıfırlama yoluyla işletim sistemini yenileme yolları vardır. Bunun için ayrıca kurulum medyasına falan ihtiyaçta yok. Mevcut işletim sistemi içerisinden bunu herhangi bir araç gereçte kullanmadan yapabilirsin.

      Site içi arama motorunda araştır, bununla ilgili bir sürü konuya rastlayacaksın. Kolay gelsin.

      temmuz temmuz (12505)
      7 yıl önce cevaplandı

        teşekkürler ancak daha detaylı anlatırmısınız??? size güveniyorum ve işletim sistemi değişmez değil mi???????

        toprak34 toprak34 (2026)
        7 yıl önce cevaplandı

        • siz anlamadığınız noktayı yazın öyle tarif edeyim candan 7 yıl önce
        • format atmaya gerek olmadan virüs tarama ile sorun çözülmüştür candan 7 yıl önce