Formatta iken aygit sürücüsü bulunamadi hatasi veriyor

Format atamiyorum.Dvd yi görmüyor ne yapmam lazim yardimci olur musunuz.Çok uğraştım bios ayarlarıyla fakat olmadı.

aslan070 aslan070 (1)
5 yıl önce sordu

Toplam 1 Cevap

Formata DVD'den mi başlıyorsun? Eğer DVD sürücüden başlıyorsan ve hata alıyorsan sorun DVD diskte olabilir. Tavsiyem USB bellek üzerinden Windows kurman.

Windows 10 USB üzerinden Nasıl kurulur?, Bootable Windows 10 Usb si Nasıl Yapılır? (Mediacreation Tool ile)

windows 7 usb kurulum

murat murat (12492)