Fortnite Mobile nasıl indirilir?

Merhaba,

Fortnite Mobile Android ve iOS telefonlarına nasıl indirebilirim?

toprak34 toprak34 (2026)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Fortnite Mobile Android cihazıma nasıl indirebilirim?

    • Fortnite Mobile beta kayıt linkine tıklayarak Fortnite Android Betasına kayıt olun.
    • E-postanıza şöyle bir mesaj gelecek,
    • "Başlayalım" butonuna tıklayın.
    • Telefonunuza bir apk dosyası inecek. İnen ".apk" dosyasını çalıştırın.
    • İlgili adımları takip edin.
    • Daha sonra telefonunuza inen "Epic Games Installer" uygulamasını çalıştırın ve Fortnite'ı seçin.
    • Cihazınıza Fortnite'ı kurun.

    Fortnite Mobile desteklenen Android cihazların listesi için tıklayın.

    Fortnite Mobile iOS (iPhone/iPad) nasıl indirilir?

    1. App Store'u açın.
    2. Arama kutusuna Fortnite yazın. Fortnite Mobile oyunu karşınıza gelecek.
    3. Daha sonra Yükle butonuna tıklayarak Fortnite Mobile iOS sürümünü iPhone'unuza yükleyebilirsiniz.

    Eğer App Store'da bulamadıysanız Fortnite iOS indir linkine tıklayarak doğrudan Fortnite Mobile App Store'da görüntüleyebilirsiniz.

    Fortnite Mobile desteklenen iOS cihazları öğrenmek için tıklayın.

    toprak34 toprak34 (2026)