Fraps masaüstü video çekmiyor ?

Merhabalar, Fraps masaüstü video çekmiyor Monitör Aero Desktop işaretledim yine olmadı WİNDOWS 10 kullanıyorum. Masaüstü ayarlarım tam. olmuyor.

Bilmeyenler yazmasın lütfen.

nvidiagtx nvidiagtx (690)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    "Bilmeyenler yazmasın" gibi bir uyarı mahiyetinde ek açıklama yapmana gerek yok. Bilmeyenler zaten yazmaz.

    Video kaydetmeye çalışırken nasıl bir hata veriyor? Bir ekran görüntüsü ekleyip daha fazla detay verebilirsen, yardımcı olma ihtimalimiz daha fazla olacaktır.

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

    • @farurhenho abi yok bilmeyenler yazmasın dememin sebebi bilmeyenler işte kafasından çözüm üretiyor diye nvidiagtx 6 yıl önce
    • hata vermiyor video çekemiyorum Sağ üst köşede FPS göstergesi yok nvidiagtx 6 yıl önce
    • Programın içinde FPS göster gibi bir ayar yok mu? Mesela Bandicam ekran kayıt programında "FPS konumu" özelliği var, onu açtığında FPS'yi gösteriyor. Fraps programında yok mu? Ben kullanmadığım için bilmiyorum pek. @nvidiagtx omercik 6 yıl önce
    • var sağ üst köşedeki konuma getiriyorm olmadı nvidiagtx 6 yıl önce
    • Programı kaldırıp (kaldırdıktan sonra progam files ve program dosyaları ve appdata içindeki ilgili dosyalarını da sil) daha sonra yeniden yüklemeyi denedin mi? @nvidiagtx omercik 6 yıl önce
    • @farurhenho şimdi baktım Windows 10 da masaüstü ( DESKTOP ) video çekilmiyormuş FRAPS ile sadece oyun nvidiagtx 6 yıl önce
    • Ben de oyun çekemiyorsun sandım, baştan söylesene :) Fraps programı oyun olduğu için sadece oyun kaydı yapmana izin veriyordur büyük ihtimalle. Ama Bandicam ile istediğin yeri kaydedebiliyorsun, onu da dene istersen. @nvidiagtx omercik 6 yıl önce
    • denerim 1 saat sonra Ders çalışıyorum :) nvidiagtx 6 yıl önce