Freedos işletim sistemi olan bilgisayara Windows yükleyebilir miyim?

Arkadaşlar yeni laptop alacağım.  Freedos yüklü.  Buna orjinal windows işletim sistemi bulabilir miyim? mbi kampanya varmış galiba. üniversite öğrencileri ile ilgili microsoftun bilen varsa yardım edebilir mi?

rookiee rookiee (3)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    FREE DOS işletim sistemi komut satırı tabanlı ücretsiz bir işletim sistemidir. Bilgisayar üreticileri bilgisayarın fiyatını düşürmek, işletim sistemini kullanıcı tercihine bırakmak için FREE DOS işletim sistemi yüklerler.

    Günümüzde DOS tabanlı işletim sistemlerinin hiç bir geçerliliği yoktur. Alacağınız bilgisayarda işletim sistemi yokmuş gibi düşünebilirsiniz.

    Daha sonra parasını verip Windows işletim sistemi satın alıp bu bilgisayara kurabilirsiniz. Eğer sormak istediğiniz buysa.

    hakan hakan (15394)