Galaxy S4 format Atma Nasıl Yapılır?

Samsung I9500 Galaxy S4 Samsung'un en çok satan ve en popüler telefonlarından biridir.

Galaxy S4 telefonunuz, yavaşlamaya başlarsa, özellikle yüklenen yazılımların etkisi büyüktür, donma, bellek, hafıza hataları, uygulamaların birden kapanması,  uygulamalar çalışırken hata almak gibi sorunlar yaşamaya başlarsanız telefonunuzu yedekledikten sonra formatlamak yani sıfırlamak, hard reset,   bu sorunlardan kurtulmanızı sağlayabilir.

sedapekmez sedapekmez (624)
10 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Öncelikle Samsung Galaxy S4 telefonunuzu tam şarj edin.

    Format aşamasında  Samsung Galaxy S4'ün pilini çıkartmayın. Samsung Galaxy S4'ü kapatmayın.

    Samsung Galaxy S4 Formatlama Yöntem 1:

    Samsung Galaxy S4 Menü'ye dokunun  sonra Ayarlar'a dokunun. Sonra sırasıyla Hesaplar >>  Yedekle ve Sıfırla >> Fabrika Ayarlarına Sıfırla >> Cihazı Sıfırla

    yolunu izleyerek  Samsung Galaxy S4 format işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

    Samsung Galaxy S4 Formatlama Yöntem 2:

    Arama ekranına aşağıdaki kodu tuşlayın.

    *2767*3855#

    Bu işlem sonrasında Samsung Galaxy S4 Format işlemi otomatik başlayacaktır.

    sedapekmez sedapekmez (624)
    10 yıl önce cevaplandı

      Merhabalar,Samsung Galaxy S4 telefonum var,iki gündür internet uygulamasından sesli veya yazarak herhangi bir siteyi aradığımda,site geliyor,siteye girmek istediğimde başka yerlere bağlanıyor kendi kendine,virs var diye bir pencere geliyor,ama crome'de bağlanabiliyorum orada herhangi bir sorun olmuyor,lütfen bilgilendirirmisiniz ne yapmam lazım,telefondaki kişisel resim ve videoları yedekleyip,fabrika ayarlarına göre döndüğümde,yani format attığımda,tekrar samsung'un son sürümünü yükleyecekmiyim yoksa formak attığımda kendi kendine yüklenirmi,şimdiden cevabınız için teşekkür ederim,hayırlı işler,kolay gelsin.

      mehemmet19 mehemmet19 (1)