GamePlay Tool Windows 10'da açılmıyor

Game Playtool Windows 10'da  açılmıyor.

Lütfen yardım edin, bu programı çalıştırmak için ne yapmam gerekiyor?

diomfire diomfire (1)
4 yıl önce sordu

  • Programın adı nedir? hakan 4 yıl önce
  • Game playtool https://www.moddingway.com/dwload/32562.html diomfire 4 yıl önce

Toplam 2 Cevap

GamePlay Tool kurulum belgesine baktım. Visual Studio filan istemiyor. Senin bir yanlışın var.

GamePlay Tool çalıştırırken her zaman sağ tuşla tıklayın ve mutlaka Yönetici olarak çalıştır seçeneği ile çalıştırın diyor. Ayrıca örneğin PES için için bir zaman PES'i  C:\Program Files\KONAMI\Pro Evolution Soccer gibi bir sistem yoluna yüklemeyin diyor. C:\Games\PES2013 gibi bir klasöre kur diyor.

Bunları yaptın ve hata alıyorsan hata mesajını yazaesan çok iyi olur.

Ayrıca Gameplay tool 2013 version 3.25  Windows 10 desteklemiyor da olabilir. Çok  eski.

hakan hakan (15424)
4 yıl önce cevaplandı

    Özür dilerim doğru diyorsunuz m.visual filan saçmalamışım. Oyunu yerel disk D'ye yükledim ve dediklerinizi yaptım.

    Programı çalıştırdığımda hiç bir hata vermiyor ve açılmıyor, yalnız sadece sağ alta köşeye programın simgesi gelip hemen kayboluyor.Sadece simge burada görünüp hemen kayboluyor.

    diomfire diomfire (1)