General Mobile 5 Plus Özellikleri ve Fiyatı

General Mobile 5 Plus Özellikleri

General Mobile 5 Plus Teknik Özellikleri

General Mobile 5 Plus Fiyatı

General Mobile 5 Plus Kamera Özellikleri

General Mobile GM 5 Plus Özellikleri

General Mobile 5 Plus Çıkış Tarihi

brsozl brsozl (1961)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    General Mobile 5 Plus

    General Mobile 5 Plus Özellikleri ve Fiyatı

    Android One platformu ile başarılı satış rakamlarına ulaşan General Mobile, yeni akıllı telefonu General Mobile 5 Plus'ı tanıttı. İşte General Mobile 5 Plus'ın özelliklerifiyatı ve çıkış tarihi.

    4G modeli ile oldukça iyi satış rakamlarına ulaşan General Mobile, MWC 2016 etkinliğinde yeni akıllı telefonu General Mobile 5 Plus'ı tanıttı. Bir önceki 4G modeliyle beraber gördüğümüz Android One platformu General Mobile 5 Plus'da da devam ediyor. Yazılım konusunda Google ile ortak çalışan General Mobile, bu sayede 5 Plus modeli ile kullanıcılara hızlı ve akıcı bir android deneyimi yaşatmayı amaçlıyor.

    General Mobile 5 Plus Özellikleri

    - Ekran: 2.5D, 5.5 inç Full HD IPS (1920 x 1080), Corning Gorilla Glass 4, Ekran/Kasa oranı %79
    - İşlemci: 8 çekirdekli Qualcomm Snapdragon 617,
    - Grafik İşlemci: Adreno 405
    - RAM: 3GB LPDDR3
    - Batarya: 3100 mAh, Qualcomm Quick Charge 3.0
    - Depolama: 32GB (microSD kart desteği ile 128GB'a artırabilir)
    - Bağlantı: 802.11 a/b/g/n/ac, Bluetooth 4.1, NFC, USB Type-C,
    - Ağ: 4.5G, Cat 7 LTE-A 2X20 CA, 300/100 Mbps
    - Kamera: 13 Megapiksel arka (Sony imx258 sensor) ve 13 Megapiksel ön kamera
    - İşletim Sistemi: Android 6.0.1 Marshmallow
    - Boyutlar: 152 x 76.5 x 7.9mm, Metal çerçeve

    General Mobile 5 Plus Özellikleri

    General Mobile 5 Plus

    General Mobile 5 Plus Ön

    General Mobile 5 Plus Arka

    General Mobile 5 Plus Çıkış Tarihi

    General Mobile'ın merakla beklenen yeni akıllı telefonu General Mobile 5 Plus MWC 2016'da tanıtıldı. General Mobile 5 Plus ile ilgili gelen son bilgiler ise çıkış tarihi ile ilgili.

    General Mobile 5 Plus Mart ayının sonunda Türkiye'de satışa sunulacak. Tüm operatör kanallarında satışta olacak General Mobile 5 Plus'ın fiyatı da oldukça iddialı.

    General Mobile 5 Plus Fiyatı

    Mart ayının sonunda satışa sunulacak olan General Mobile 5 Plus fiyatı ise 999 TL olması bekleniyor. Ek olarak General Mobile 5 Plus'ın Uzay grisi, gümüş, altın ve roze renk seçeneklerine sahip olacağını da belirtelim.

    brsozl brsozl (1961)