General Mobile 5 Plus VS General Mobile 5 Plus Dual Sim

General Mobile 5 Plus ile General Mobile 5 Plus Dual Sim arasında çift sim harici bir fark var mı? İkisinde de hafıza kartı takılabiliyor mu? Hepsiburada sitesinde dual sim olan modeli 10-20 lira daha ucuz. Performans farkı olur mu? Siz hangisini önerirsiniz ve neden önerirsiniz?

hasanalpcan hasanalpcan (33)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Ben bir ara yetkili satıcısına ve teknik servisine (her ikisinede) sormuş ve öğrenmiştim. Hiçbir farkları yokmuş. Yani tek veya cift hatlı, diğer özellikleri ve performansıyla tamamen aynı.

    temmuz temmuz (12505)
    7 yıl önce cevaplandı

    • Benim anlamadığım 2. sim kart için içeride yer nası buldurlar. Boy değişmiyor, hiçbir parça değişmiyor ama telefonun içinde fazladan 1 sim kartlık yer açılıyor. Gerçekten şaşırtıcı hasanalpcan 7 yıl önce
    • Olabiliyor öyle şeyler. Zaten sim dediğin nedir ve ne kadar yer tutabilirki? Takma kafana :) temmuz 7 yıl önce
    • teşekkürler :) hasanalpcan 7 yıl önce