General Mobile E-Tab 5 Pornclub virüsü temizleme

General Mobile E-Tab 5 tablete virüs bulaştı, nasıl temizleyebilirim?

General Mobile E-Tab 5 tablete pornclub virüsü bulaştı, tabletten nasıl silerim?

Milli Eğitim Bakanlığının dağıttığı General Mobile E-Tab 5 tablete virüs bulaştı, kendi kendine uygulama yüklüyor?

General Mobile E-Tab 5 tabletten pornclub virüsü kaldırılmıyor, ne yapmalıyım?

damlakoc damlakoc (1391)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    PornClub virüsü nedir?

    PornClub virüsü android tablet ve telefonları etkileyen bir virüstür. Virüsün teknik adı Android Dropper virüsüdür.

    Tablete PornClub ve daha bir çok uygulama yükler ve kaldırmanızı engeller. İnternete bağlandığınızda arka planda dosyalar indirebilir. Bu virüs General Mobile e-tab 5 tabletinize bulaştı ise aşağıdaki çözümü deneyin.

    General Mobile E-Tab 5 pornclub virüsü nasıl silinir?

    Bu yeni tür android virüslerini temizleyebilmek için General Mobile E-Tab 5 tabletinizin root edilmiş olması gerekiyor.

    General Mobile E-tab 5 tablete nasıl root atılır? linkinden tabletinizi root edilmiş hale getirin. Daha sonra aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz.

    1. Avast Mobile Security indirin. Avast Mobile Security Apk indir linkinden apk olarak da indirebilirsiniz.
    2. Avast gerekli güncellemeleri yaptıktan sonra Virüs tarayıcı sekmesine dokunun.
    3. Uygulamaları tara seçili durumda olduğundan emin olun ve Taramayı Çalıştır'a dokunun.
    4. Avast virüsü tespit edecek ve size bir uyarı çıkaracaktır. Sorunları Çözün'e dokunun.
    5. Avast virüsü truva atı olarak resimdeki gibi tespit edecektir.PornClub virüsü nasıl temizlenir?
    6. Tümünü Çöz'e dokunun.
    7. Cihaz Yöneticisi ekranı açılacaktır. Burada Etkinliğini Kaldır'a dokunun.
    8. Ekranda Yok ediliyor yazacaktır.
    9. Son olarak PronClub Bu uygulamayı kaldırmak istiyor musunuz? diye soracak.
    10. Tamam'a dokunun.

    Avast Mobile Security General Mobile e-tab 5 tabletinizdeki virüsleri temizleyecektir.

    damlakoc damlakoc (1391)