Gereksiz Sayfa ve Reklamlar

Selamun Aleykum... yüklediğim bazı programlar sebebiyle bilgisayarımda gereksiz reklamlar ve tarayıcıyı açtığımda isearch gibi gereksiz sayfalar açılıyor... gereksiz url, gereksiz uzantılar gibi bunların tümünden kurtulmak için önerdiğiniz bir program var mıdır? varsa, bilgisayarı gereksiz ebatlardan kurtaracak performansını artıracak lazım gelen bir kaç Clear programı önerseniz memnun olurum...

semih9 semih9 (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Gereksiz sayfalardan ve reklamlardan kurtulmak için iki tane çok etkili program var. Bunlar Malwarebytes anti-malware ve Adwcleaner.

    Her iki programıda aşağıdaki linklerden indirebilir, nasıl kullanıldıklarını öğrenebilirsiniz.

    1. Buradan Malwarebytes anti-malware programını indirin.
    2. Bilgisayarınızı Malwarebytes anti-malware ile tam olarak taratın.  Yukarıdaki linkde Malwarebytes nasıl kullanılır anlatılmıştır.
    3. Adwcleaner programını buradan indirin. Adwcleaner güçlü bir reklam yazılımı temizleme aracıdır.

    Bu iki program reklam programlarından ve istenmeyen sayfalardan sizi kurtaracaktır.

    cemkara cemkara (4215)