Gigabyte B75m-d2v anakartımın VGA sını nasıl Aktif Edebilirim ?

anakartımın teknik özelliklerine baktım 1920 çözünürlük yazıyor VGA dan görüntü almak için neyapmam lazım teşekkürler şimdiden.

feritarslan feritarslan (303)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bahsettiğiniz On board yani tümleşik ekran kartını kullanmak istiyorsanız üzerindeki DVI-D portunu kullanmanız gerekiyor.

    Eğer VGA bağlantı yapacaksanız DVI-D - VGA dönüştürücü kullanmalısınız.

    Fakat monitörünüz VGA bağlantıya sahipse 1920x1200 çözünürliği desteklemiyor olabilir.

    Anakart BIOS bölümünde on board ekran kartını aktif etmek için bir seçenek bulunabilir.

    Aktif etmek için BIOS'u kontrol edebilirsiniz.

    murat murat (12492)