Gmail'de tüm mailleri nasıl silerim?

Merhaba gmail gelen kutusunda 8000 tane e posta var. E-posta silmeyi biliyorum ama bu kadar çok e postayı silemem. Hepsini birden silecek bir ayar yok mu?

abdulkerimkizil abdulkerimkizil (7)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Gelen kutunu aç ve silmek istediğin bölümdeki iletileri tümü olarak işaretle.Sol üst köşedeki yerde tümünü seç.

    İşaretli yerlere tıkla.

    Çöp kutusuna yani silmeye tıkla.Böylece tüm mesajlar seçilmiş olacak.

    Tamam de hepsi bu kadar.

    Sırasıyla Birincil ,Sosyal ,Tanıtımlar , Güncellemeler , Forumlar altındaki bütün mailleri silebilirsiniz.

    yusufbozar yusufbozar (348)