Gmail Şifremi unuttum. Nasıl öğrenebilirim?

Gmail şifresini unuttum yardım lutfen gmailme giremiyorum

kullanici593127 kullanici593127 (1)
8 ay önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    https://accounts.google.com/signin/recovery

    yukarıdaki adrese gidip senden istenenleri sağlaman lazım. Yukarıda Gmail Parola hatırlatma servisinin linki var.

    Elbette yukarıdaki  Gmail Hesap kurtarma hizmetinin senden istediği bilgileri sağlayamazsan parolanı alamazsın. Mesela telefonun kayıtlıysa oraya kod gönderilir ya da kurtarma epostana kod gönderilir. Sen bu araçlara erişemiyorsan, mesela telefon numarasını artık kullanmıyorsan parolanı geri alamazsın.

    Aksi mümküm olsaydı herkes birbirinin parolasını alırdı.

    murat murat (12492)
    8 ay önce cevaplandı