Gmail şifresi nasıl değiştirilir?

Gmail şifremi nasıl değiştirebilirim?

murat murat (12492)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Gmail şifresi nasıl değiştirilir?

    Bugün bir arkadaşın Gmail şifresini değiştirmek istediğini fakat bir türlü Gmail şifresinin nasıl değiştireceğini bulamadığını söyledi.

    Pek çok kişi için oldukça kolay olan işlemler, bizim gibi teknoloji meraklısı olmayan kişiler için zor olabiliyor.

     Gmail şifresinin nasıl değiştireceğini bilemeyenler aşağıda adım adım nasıl şifre değiştirilir bulabilirler.

    Adım Adım Gmail Şifresi Değiştirme

    1. Öncelikle Gmail'e giriş yapın Gmail.com adresinden giriş yapabilirsiniz.
    2. Daha sonra ekranın sağ üst köşesindeki Dişli (çark) Simgesini tıklayın.
    3. Açılan menüden Ayarları seçin.
    4. Gmail Ayarlar bölümünde menüden Hesaplar ve İçe Aktarma İşlemi seçeneğini tıklayın.
    5. En üste bulunan Şifreyi değiştir linkini tıklayın.
    6. Gmail size eski parolanızı tekrar soracaktır, eski parolanızı yeniden girin.
    7. Daha sonra açılan ekranda yeni parolanızı girin. Alt satıra parolanızı tekrar yazın.

    Yukarıdaki adımları izleyerek Gmail parolanızı değiştirebilirsiniz. Artık yeni Gmail şifreniz ile giriş yapabilirsiniz.

    murat murat (12492)