Gomplayer Türkçe Yama Kuruldu Ama Gomplayer Türkçe Olmadı

Gomplayer Türkçe yama indirdim kurdum ama Türkçe olmadı. Neden acaba? Yama gayet başarılı şekilde yüklendi.

furkanozkaynak furkanozkaynak (16)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    GOM Media Player 2.3.2.5252 Final Türkçe

    Tema ve dil paketini orjinal setup'a entegre edildi hiç uğraşmadan alttaki linkten indirip kurabilirsiniz.

    Düzenleme:Reklam,Popuplar,Bannerlar'dan temizlendi,Türkçe dil entegre edildi varsayılan dil Türkçe gelir.Tarafımdan hazırlanmıştır.

    Yandexcloud: İNDİR 21MB

    Kurulum sonunda gelen ekran ve arayüz Yepyeni Tema ile Türkçe Gom player.

    forjest forjest (101)