Google+ access suspended Hatası

İyi günler Google hesabıma giriyorum Youtubeyi kullanıyorum ancak

Google profilime giremiyorum şöyle bir hata çıkıyor ben insanlarla tartıştığım için olmuş olabilir

çözümü nedir ve youtube kanalıma birşey olmuş olur mu yoksa google ile alakalımı yani arama kısmından kanalım çıkıyor deyil mi ?

çözümünü yaazarsanız sevinirim

Google+ access suspended

You may no longer use Google+ because you have violated our User Content and Conduct Policy multiple times.

If you have content on Google+ that you want to keep, you have about two months to export it using Google Takeout. The content is visible only to you. After that time your content will be deleted and you will no longer be able to get a copy. Learn more

This will not affect other Google services that do not require an active Google+ profile, such as Gmail.

ahmetakn15 ahmetakn15 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Yorumlarınızın tekrar tekrar veya açık Kullanıcı İçeriği ve Davranış Politikamızı ihlal ettiğini belirlediğimiz için Google+ hesabınızı askıya alıyoruz Epostama gelen mesajın bi kısmı
    ahmetakn15 ahmetakn15 (1)