Google ana sayfam ingilizce oldu

Google arama [motorum] sayfam ingilizce oldu nasıl türkçe yaparım?

kullanici455640 kullanici455640 (3)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Google.com.tr adresine girince ingilizce mi açılıyor?

    Eğer öyleyse Google Arama Ayarları bölümünden dili değiştirebilirsin.

    Buraya tıklayarak Google Arama Ayarlarına gir.

    Google ürünlerini hangi dilde kullanmak istersiniz? bölümünde Türkçe seç ve Kaydet'i tıkla.

    Bundan sonra Google Türkçe olarak açılacaktır.

    Eğer proxy, VPN gibi yazılımlar kullanıyorsan Google dil ayarı yine değişebilir. IP adresine göre ototmaik ülke tespiti yapıp o dile seni yönlendiriyor.

    cemkara cemkara (4215)