Google arama geçmişi nasıl bulunur?, Google Arama geçmişi nasıl silinir?

Google arama geçmişi nasıl bulunur?

Google Arama geçmişi nasıl silinir?

Google arama geçmişi nerede?

Google arama geçmişine nasıl ulaşırım?

Google arama geçmişini nasıl kapatırım?

Google nin aradıklarımı kaydetmesini istemiyorum, Google arama geçmişini nasıl devre dışı bırakabilirim?

ismailsarp ismailsarp (6010)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Google hesabınızı bilgisayarınızda açık bıraktığınızda, tüm aramalarınız ve aramalarınızda çıkan hangi sitelere girdiğiniz kaydedilir.Tüm kayıtlara ulaşabilir, inceleyebilir ve silebilirsiniz.Tabi tüm bunları yapabilmek için başta da söylediğim gibi google hesabınızın bilgisayarınızda oturumu açık olması gerekmektedir.

    Google Arama geçmişine nasıl ulaşırım?

    Bu adrese tıkladığınızda Google arama geçmişinize ve aramadan çıkan sonuçlara göre girdiğiniz sitelere ulaşabilirsiniz.Google arama geçmişi üzerinden hangi aramaları ne zaman yapmışsınız, en çok hangi sitelere girmişsiniz gibi istatistiklere ulaşabilirsiniz.

    Google Arama geçmişi nasıl silinir?

    Google arama geçmişinizi şu adrese tıklayarak silebilirsiniz.Adresi açtıktan sonra yukarıdaki üç nokta üst üste işaretine tıkladığınızda açılan menüden Silme seçeneklerine tıklayın.Ardından Bugün,Dün veya Gelişmiş seçeneklerini kullanarak silme işlemini gerçekleştirin.

    Google arama geçmişini nasıl kapatırım?

    Google nin aradıklarımı kaydetmesini istemiyorum, Google arama geçmişini nasıl devre dışı bırakabilirim?

    Google nin arama geçmişinizi kaydetmesini istemiyorsanız sağ üstteki üç nokta üst üste işaretine tıklayın açılan menüden Ayarlar bölümüne gelin ve Aramalarınız ve göz atma etkinliğiniz yazısı karşısındaki anahtarı kapalı hale getirin.

    ismailsarp ismailsarp (6010)