Google Arama Geçmişi nasıl silinir? Google Etkinlikleri nasıl silinir?

Google tüm yaptığınız sayfa ziyaretlerini, arama kayıtlarını https://myactivity.google.com/myactivity adresinde yayınlar. Google Etkinliğim başlındaki bu sayfada Google aramaları, ziyaret edilen sayfalar, Youtube'de izlenen videolar gibi pek çok Google ürünü ile ilgili kayıt tutulur.

Google Arama Geçmişi nasıl silinir? Google Etkinlikleri nasıl silinir? aşağıdaki çözümde bulabilirsiniz.

cemkara cemkara (4215)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Google Arama Geçmişi nasıl silinir? Google Etkinlikleri nasıl silinir?

    Aşağıdaki silme işleminde Google arama geçmişi, ziyaret edilen sayfalar, Youtube arama geçmişi, izlenen video kayıtları silinecektir.

    1. Bunun için Google.com adresini ziyaret edin.
    2. Eğer Google hesabınız ile giriş yapmadıysanız sağ üst köşeden giriş yapın.
    3. Giriş yaptıktan sonra Google Etkinliğim linkini tıklayın ya da dokunun.
    4. Karşınıza Google Etkinliğim başlıgında bir sayfa gelecektir.
    5. Google Etkinliğim sayfasında sağ üst köşedeki alt alta üç nokta simgesini tıklayın.
    6. Açılan menüde Etkinlik Silme Ölçütü seçeneğini tıklayın.
    7. Tüm zamanlar seçeneğini seçin.
    8. Sil'e tıklayın.

    Bu şekilde Google etkinliğim sayfasındaki tüm kayıtlı verileri silebilirsiniz.

    Ayrıca arama geçmişinin tamamen kapatabilirsiniz: Google Arama Geçmişi nasıl kapatılır? linkinde Google arama geçmişi nasıl kapatılır bulabilirsiniz.

    cemkara cemkara (4215)