Google Arama Geçmişi Nasıl Temizlenir?

►Google Arama Geçmişi Nasıl Temizlenir?

lion lion (595)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Google Arama Geçmişi Nasıl Temizlenir?

    ◕ Öncelikle Google hesabınızla cihazınızda oturum açın.

    ◕ Bu link üzerinden Google Web ve Uygulama Etkinliği sayfasına gidin.

    ◕ Açtınız sayfada yaptığınız aramalar görünecektir.

    ◕ Buradan silmek istediğiniz aramaları seçin ve üst tarafta yer alan "Sil" tuşuna basın.

    ◕ Böylelikle Google arama geçmişini temizlemiş olacaksınız.

    ◕ Eğer tüm arama geçmişini temizlemek isterseniz üstte yar alan menüden Silme Seçenekleri > Gelişmiş > Tüm Zamanlar > Sil aşamalarını uygulayarak bu işlemi yapabilirsiniz.

    lion lion (595)