Google arama sonuçlarında alt kategorilerin listelenmesi

Merhabalar;

sayın hocalarım ve değerli arkadaşlarım. Ben bir web sitesi hazırladım ve bu web sitemi google'da aratıldığı zaman, örnek olarak düğün.com'u arattırdığınızda düğün.com'un altında birde gelinlikciler, düğün davetiyeleri gibi alt başlıklar yer alıyor bunu nasıl yapabilirim? Sanırsam meta etiketleri ile alakalı ama yapamadım yardımcı olursanız sevinirim.

notify notify (538)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    bu alt linkler google tarafından belirli bir zamandan sonra oluşturuluyor.

    senin yapman gereken siteni güncel tutup beklemek.

    mirzaligunes mirzaligunes (56)