Google Arka Planda Değişiklik Yapma

Selamün Aleyküm arkadaşlar.

Şu resimde gördüğünüz: http://i.hizliresim.com/a2maYR.png

Sayfanın ortasındaki kare kutucukları kaldırmanın bir yolu var mı ?

Bayrağın gözükmesini istiyorum da ortadaki kare kutucuklardan gözükmüyor onları kaldırmanın bir yolu var mı ? :)

taha17 taha17 (91)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    arama çubuğuna google yaz entra bas ve çıkınca  (google) sadece bunu fareyle sürükle masa üstüne bırak

    masa üstünde tarayıcı olarak bunu kulanırsanız kare kutucuklar gözülmez

    candan candan (4301)
    8 yıl önce cevaplandı

    • Tamam da o zaman bayraklı ekran hiç gözükmüyor ki sadece google ana ekranı gözüküyor ben o resimdeki yer gözüksün istiyorum sadece kare kutucuklar bayrağı kapatıyor onları engellemenin bir yolu yok mu ? taha17 8 yıl önce
    • bayraklı resmi tekrar oluşturabilirsiniz bende bayraklı çıkmıyor bir yöntemi varsa onuda yapabilirdim tarif ederseniz bayrağı nasıl oluşturdunuz candan 8 yıl önce