Google Chorome'de Reklamlar Çıkıyor

Google Chorome da Reklamlar Çıkıyor  Hemde yavaşlatıyor Reklamın Çıktığı yerler Google Hariç Heryer Arama Motorunda Reklam Çıkmıyor Youtube Reklam böyle geçiyor sola DOĞRU Acil Yanıt Lütfen

emreqnd emreqnd (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    1. Bilgisayarınıza Malwarebytes anti-malware indirin ve burada anlatıldığı gibi bilgisayarınızı taratın.
      Malwarebytes nedir nasıl kullanılır
    2. Adwcleaner ile bilgisayarınızdaki reklam yazılımlarını temizleyin.
      Adwcleaner nedir nasıl kullanılır
    temmuz temmuz (12505)