Google Chrome Başarısız-Ağ Hatası sorunu nasıl çözülür?

İnternetten bir şey indirirken Başarısz-Ağ hatası alıyorum. Başarısız-Ağ Hatası sorununu nasıl düzeltebilrim?

2r4n 2r4n (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Bu hataya antivirüs programı neden oluyor olabilir. Kullandığınız antivirüs programını kapatıp, indirmeyi tekrar deneyin. Eğer hatayı almaya devam ederseniz tarayıcınızı kaldırıp tekrar yükleyin.

    damlakoc damlakoc (1391)
    8 yıl önce cevaplandı

      merhaba dostum ıdm kur onunla indirmeyi dene istersen.

      oguzhantimarli oguzhantimarli (1)