Google Chrome Bu artık iflah olmaz hatası

Google Chrome Bu artık iflah olmaz hatası alıyorum heme her sayfada lütfen acill yardım

gasir gasir (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Google Chrome Bu artık iflah olmaz hatası genelde yüklenen zararlı eklentilerden kaynaklanabilir.

    Google Chrome üzerinde bütün eklentileri kaldırın.

    Eklentileri kaldırdıktan sonra sorun devam ediyorsa, Google Chrome'u kaldırın.

    Daha sonra bilgisayarda kalan Chrome klasörü varsa bunu el ile silin

    Chrome profil klasörünü silmek için

    1. Bilgisayarda şu yolu izleyin, Bilgisayarım, Bu Bilgisayar'ı tıklayın ve  Yerel Disk (C) tıklayın ve aşağıdaki klasör hiyerarşinizi izleyin.  [KullanıcıAdınız] yazan bölüm sizin bilgisayarı açtığınız kullanıcıya göre değişecektir.

      Windows XP için
      C:\Documents and Settings\[KullanıcıAdınız]\Local Settings\Application Data\Google\Chrome

      Windows 7 ve Windows 8 için
      C:\Users\[KullaniciAdiniz]\AppData\Local\Google\Chrome\
    2. Eğer AppData (Windows XP için  Application Data)  klasörü görünmüyorsa dosyalar gizli demektir şunları yapın:

      Windows 8 gizli dosyaları gösterme nasıl yapılır buradan bakabilirsiniz.
      Windows 7 gizli dosyaları gösterme nasıl yapılır buradan öğrenebilirsiniz.
      Windows XP gizli dosyaları gösterme nasıl yapılır buradan öğrenebilirsiniz.

    Yolu altındaki Chrome klasörünü silin. Sonra Chrome u yeniden yükleyin.

    hakan hakan (15394)