Google Chrome'da Cse Eklentisi (Virüsü) Nasıl Kaldırılır?

lion lion (595)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Google Chrome'da Cse Eklentisi Nasıl Kaldırılır?

    Öncelikle AdwCleaner programını Burdan indirip bilgisayara kurun.

    AdwCleaner programını açın ve taramayı başlatın. Tarama bittikten sonra program virüsler hakkında bilgi verecektir virüsleri temizleyin ve bilgisayarınızı yeniden başlatın. Bilgisayarınız açıldıktan sonra birkaç işlem daha yapmamız gerekiyor.

    • C:\Windows\System32 bu bölüme girerek GroupPolicy
    • Bilgisayarımı açın ve dizin yolunun yazdığı yere C:\Users\kullanıcıadınız\AppData\Roaming yazıp Enter tuşuna basın, açılan sayfada macwebtoise adında bir klasörü bulup silin. (görebilmeniz için gizli dosyaları göster seçeneğini işaretlemiş olmanız gerekir)
    • Denetim masası program Ekle Kaldır bölümünden Chrome’u kaldırın ve ardından C:\Users\kullanıcıadınız\AppData\Local\Google\ içerisinde ki Chrome klasörünü silin (görebilmeniz için gizli dosyaları göster seçeneğini işaretlemiş olmanız gerekir). Daha sonra Google Chrome İndir sayfasına girip ve Chrome’u indirip kurun.

    Sistem dosyalarını da temizledikten sonra bilgisayarınızı tekrar yeniden başlatın. Bilgisayarınızı açtıktan sonra eklenti kalkmış olacaktır.

    lion lion (595)