Google Chrome Default Profile butonu nasıl kaldırılır?

Google Chrome'da pencerenin üstünde sağ üst köşede bulunan simge durumunu küçütme, simge durumunu büyütme ve kapat düğmelerinin yanında beliren Default profile düğmesinin kapatmak mümkün mü?

Chrome Default Profile düğmesi nasıl kaldırılır?

hakan hakan (15424)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Google Chrome Default profile butonu nasıl kaldırılır?

    Google Chrome Default profile butonu sizi rahatsız ettiyse bunu kaldırmak mümkün. Aşağıdaki adımları izleyerek Default Profile düğmesini Chrome'dan çıkartabilirsiniz.

    1. Google Chrom'u açın
    2. Google Chrome adres satırına şu ifadeyi yazın:
      chrome://flags/#enable-new-avatar-menu
      ve enter tuşuna basın.
    3. Yeni avatar menüsünü etkinleştir Mac, Windows, Linux

      Yeni avatar menüsünü etkinleştirir. Yeni profil yönetimiyle birleştirildiğinde, sadece yeni profil yönetimi avatar menüsünü görüntüler. Aksi takdirde, eski avatar menüsündeki aynı işlevsellikle birlikte yeni yeniden tasarlanan avatar menüsünü gösterir. Ayrıca üstte, kullanıcıdan yeni profil yönetimi kullanıcı arayüzünü denemesini isteyen bir eğitici kartını görüntüler.

      Yazan bölümde  Devre Dışı'nı seçin

    4. Google Chrome'u kapatın ve yeniden açın.

    5. Default Profile düğmesi kaldırılmış olacaktır.

    hakan hakan (15424)